Přeskočit na obsah

Otevřený kurz Organizační audit v Praze a on-line

*Kurz jsme také schopni zorganizovat na míru u Vás ve firmě s financováním pomocí EU grantů – pro více info nás kontaktujte.

Místo konání: On-line nebo prezenčně PRAHA, Golden Office – Bezová 1658, 147 00 Praha 4-Braník
Rozsah: 1 den (9:00 – 16:30)
Cena: 4 700,- Kč bez DPH / osobu, sleva 20 % pro druhého a všechny další účastníky z jedné firmy

Anotace kurzu

Seminář se zaměřuje na cíle, metody, organizaci, závěry a doporučení organizačního auditu, představujícího nezávislé a objektivní posouzení účelnosti a efektivity vnitřního organizačního uspořádání firmy včetně jejích personálních kapacit. Zabývá se tím, kdy a proč tento audit provádět, na co se při něm zaměřit, jak formulovat a prezentovat jeho závěry a doporučení i jak s jeho závěry pracovat. 

Obsah a osnova semináře

  • Organizační audit, jeho význam a přínos
  • Metody, postupy a předpoklady organizačního auditu
  • Organizační audit a optimalizace personálních kapacit organizace
  • Provádění organizačního auditu, jeho podklady a metody
  • Výsledky a doporučení organizačního auditu
  • Realizace závěrů organizačního auditu
  • Ukázky výsledků a doporučení organizačního auditu

Cílová skupina semináře

Seminář je určen manažerům a specialistům zabývajícím se plánováním a řízením organizačního rozvoje, zdokonalováním vnitřního organizačního uspořádání firmy, zeštíhlováním organizace, snižováním personálních i dalších nákladů, a to v rámci soukromé i veřejné sféry. Určen je i personálním manažerům a specialistům, vnitřním auditorům a dalším manažerům a specialistům zabývajícím se zvyšováním kvality managementu, a optimalizací organizačních struktur.

Lektor

Lektor, doc. dr. Jan Urban, působí jako poradce ve společnosti Consilium Group, s.r.o. zabývající se řízením a organizací lidských zdrojů, jako lektor kurzů MBA a VŠ učitel managementu.